SLEVA 5 % NAVÍC PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY :)

Pura® silikonový sportovní uzávěr s brčkem - Rose

Neohodnoceno
Značka: Pura

Pura silikonový sportovní uzávěr s brčkem - sportovní brčko - je brčko s volným průtokem bez membrány. Ideální pro starší děti, teenagery a dospělé, kteří ocení rychlejší tok než u brčka s membránou. Vyrobené ze 100% silikonu medicínské kvality a složené ze dvou dílů - barevná horní část s víčkem, které láhev vodotěsně uzavře a odnímatelná průhledná spodní část brčka.

Any Bottle… Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Sportovní brčko je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml, 475ml a 650ml). Délku vnitřní části brčka upravte odstřižením podle přiloženého měřítka, tak aby vyhovovala velikosti láhve, kterou používáte.

Dostupnost Skladem
Kód: 1302
165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Pura® silikonový sportovní uzávěr s brčkem - Rose
Neohodnoceno
Značka: Pura
 • Baby Grows... Bottle EvolvesTM – Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev nebo láhev s pítkem, na láhev s brčkem a později se sportovním uzávěrem tak, že vyměníte pouze silikonovou část. Šetříte tak peníze i přírodu.

  • Balení obsahuje 1 ks Pura silikonový sportovní uzávěr s brčkem
  • 2 oddělitelné části zajišťují snadnější čištění
  • Vyrobené ze 100% silikonu medicínské kvality, bez jakýchkoliv plastových částí, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek
  • Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC a nařízení EÚ 10/2011
  • Chráněné patentem

Doplňkové parametry

Kategorie: Flašky & Termo
Záruka: 2 roky