SLEVA 5 % NAVÍC PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY :)

O nás

Mimiplace

Mimiplace je naše značka a u výrobků nesoucích toto označení máte vždy jistotu, že byly vyrobeny přímo pro nás v námi garantované kvalitě s prodlouženou zárukou.

Co vlastně stálo za vznikem našeho e-shopu? Největší motivací pro výrobu silikonového nádobí byla především vysoká cena, malý výběr a také malá dostupnost zboží na našem trhu.

Proč jsme se rozhodli zaměřit právě na silikonové výrobky? Každý rodič ví, že najít a vybrat to správné nádobí může být slušný oříšek. Trh je zaplaven plastem, který se rychle ničí, praská a je neekologický. Už nás nebavilo každý půl rok kupovat nové plastové nádobí a chtěli jsme dlouhodobé řešení. Silikon byl tedy jasná volba.

Co je naším cílem? Nabídnout vám všem kvalitní nádobí, které můžete koupit v ČR a vydrží náročné podmínky domácnosti. Zároveň je ale finančně dostupné - ceny našich silikonových produktů se snažíme držet na co nejnižší hranici.

Bezpečnost? Jelikož jsme také rodiče s dětmi a toto nádobí sami používáme, je pro nás bezpečnost dětí na prvním místě. Proto jsou naše silikonové produkty testovány v ČR (např. v Institutu pro testování a certifikaci a.s. ve Zlíně). Produkty pro děti mají velmi přísná pravidla a požadavky a naše výrobky samozřejmě tyto nezbytné bezpečnostní a hygienické předpisy a normy splňují.

Záruka? Jakožto prodejci naší značky neseme kompletní odpovědnost za spolehlivost našich silikonových produktů. Za kvalitou nádobí si stojíme, a proto u nás máte automaticky prodlouženou záruku na 3 roky!

atesty

 

MamaJoo

MamaJoo je Německá značka, ktěrá spadá do skupiny společností Grup Baby ( BABYBJÖRN®, OKBaby®, Tombik atd.). Navrhuje a vyrábí výrobky prvotřídní kvality pro kojeneckou výživu a kojení. Na trh uvedla unikátní uživatelsky a ekologicky šetrné produkty, jako jsou sterilizovatelné úložné boxy, ortodontické dudlíky a lžičky na krmení. Byla vybrána jako "první volba matek" a vyrábí první a jediné elektronické USB odsávačky mléka v Turecku a Evropě. 5-funkční sterilizátor a sušička Mamajoo byl v Německu od roku 2016 zvolen jako „Nejlepší produkt“ ve své kategorii. V roce 2021 společnost Mamajoo prorazila novou cestu a ukončila potíže s hledáním lahviček a dudlíků ve tmě tím, že uvedla na trh svítící noční lahvičky a dudlíky. Je jedním z předních světových výrobců a členem WBT (World Association of Feeding Bottle and Dudifier Manufacturers).

Nana's Manners příbor

Nana's Manners je velmi oblíbená značka z Velké Británie, která se zaměřuje na příbory pro kojence, batolata a děti ve školním věku. Jsou navrženy tak, aby manipulace s příborem byla zábavná a zároveň naučná. Jsou ideální pro malé ručičky a navržené speciálně tak, aby trénovali koordinaci levé a pravé ruky. Pravidelné používání posiluje drobné svaly ruky a napomáhá rozvoji jemné motoriky pomocí trojitého gripu. Dokonale tvarované rukojeti jsou měkké na dotek a navržené pro pohodlí a podporu nezávislosti při jídle. Ideální pro učení a budování sebevědomí.

Nana's Manners příbory jsou rozděleny do tří řad/fází dle věku dítěte.

Řada 1 pomáhá vám a vašemu dítěti vůbec poprvé objevit textury a chutě pevných potravin. Navrženo tak, aby byla cesta za poznáním s jídlem co nejpohodlnější a nejpříjemnější.

Řada 2 je navržena tak, aby budovala sebevědomí a podporovala děti, aby samy dokázaly více. Příbory jsou dokonale tvarované a snadno uchopitelné. Podporují rozvoj vašeho dítěte – jíst těmito příbory je zábavné a snadno se používají.

Řada 3 slouží jako podpora nezávislosti. Podporuje děti prostřednictvím samostatného učení, když jsou připraveny být více nezávislé při jídle.

Bubba-Boo

Bubba-Boo je velmi známá značka z Velké Británie, která je výrobcem bambusového nádobí. Toto nádobí jsme zařadili do prodeje, protože má naše sympatie. Je ekologické, bytelné a má krásné motivy! Nadobí je vyrobené ze 100% přírodního bambusu a potravinářského silikonu, které chrání nejmenší před BPA, ftaláty a dalšími toxiny. Talířky jsou dodávány s výkonnou přísavkou ze silikonu, která zajišťuje, že strávíte méně času uklízením :-). Tato značka je dostupná pouze u nás jelikož jsme výhradní distributor pro CZ a SK.

BIBS dudlíky

BIBS je legendární výrobce dudlíků, které dobývají celý svět. Jednoduché a stylové. BIBS jsou dudlíky navrženy a vyráběny v Dánsku s více než 30-ti letou tradicí. Jejich minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí.

FruchtBar BIO příkrmy

FruchtBar je oblíbená německá značka, která učí děti jíst zeleninu a ovoce. A my věříme, že si ji oblíbíte i vy! Na prvním místě je kvalita. Všechny výrobky jsou BIO, bez přidaného cukru a dalších chemických přísad. Zaměřují se na nejmenší děti od 6. měsíců, ale nabízí výrobky i pro děti od ukončeného 1. roku a pro děti od 3 let. Díky tomu i starší děti mohou jíst zdravě a chutně.