SLEVA 5 % NAVÍC PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY :)

Pura® silikonové brčko - Netekoucí

Neohodnoceno
Značka: Pura

První čistě silikonový brčkový systém na trhu. Pura brčko je vyrobeno ze 100% silikonu medicínské kvality. Skládá se ze dvou částí, díky čemu je možné pít z láhve dvěma způsoby: Použitím obou částí lze sát brčkem běžným způsobem (láhev ve svislé poloze). Odebráním spodní části brčka lze pít z láhve stejně jako s použitím náustku (láhev nakloněná dnem vzhůru). V obou případech je brčko díky membráně ve své horní části netekoucí a nehrozí žádné rozlití.

Any Bottle… Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Brčko je však plně kompatibilní pouze s nižšími Pura lahvemi (325ml, 550ml nebo termo lahvemi 260ml). Při vyšších lahvích (850ml nebo termo láhve 475ml a 650ml) brčko nesahá až po dno láhve a je použitelné pouze bez spodní části.

Baby Grows... Bottle EvolvesTM – Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev na láhev s pítkem, s brčkem a později se sportovním uzávěrem nebo se sportovním brčkem tak, že vyměníte pouze silikonovou část. Šetříte tak peníze i přírodu.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Kód: 1301
165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Pura® silikonové brčko - Netekoucí
Neohodnoceno
Značka: Pura
  • Balení obsahuje 1 ks Pura® silikonové brčko
  • 2 oddělitelné části zajišťují snadnější čištění a variabilní použití - ve svislé poloze s použitím vnitřní části slámky nebo dnem vzhůru jako náustek bez použití vnitřní části slámky
  • Membrána proti rozlití
  • Pura brčko je vyrobeno ze 100% silikonu medicínské kvality, bez jakýchkoliv plastových částí, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek
  • Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC a nařízení EÚ 10/2011
  • Chráněné patentem

Doplňkové parametry

Kategorie: Flašky & Termo
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…