SLEVA 5 % NAVÍC PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY :)

Mamajoo Sada na kojení mateřského mléka USB elektrická - Double

Neohodnoceno
Značka: MAMAJOO

Termo taška mamajoo vám pomůže udržet mateřské mléko a dětskou výživu několik hodin teplé/studené. Umožňuje čisté a bezpečné skladování a přenášení kojeneckých a dětských potřeb, jako je odsávačka mléka, nádoba na mateřské mléko a lahvičky. Můžete uložit i malé
předměty jako dětské pleny, vlhčené ubrousky, bryndáčky v přední kapse a síťovaná část uvnitř.

Dostupnost Skladem
Kód: 1676
2 699 Kč 2 230,58 Kč bez DPH
Mamajoo Sada na kojení mateřského mléka USB elektrická - Double
Neohodnoceno
Značka: MAMAJOO


• Možnost nabíjení s přenosnou powerbankou, nabíječkou do auta a PC.
• Kompletní řízení s inteligentní mikroprocesorovou řídicí technologií.
• Odsávání lze snadno sledovat z LED displeje.
• Je stejně robustní jako nemocniční pumpa, ale zároveň je snadno přenosná a lze ji v případě potřeby ovládat powerbankou. Díky měkkému silikonovému komfortnímu polštářku je činnost pumpy přirozená a pohodlná.
• Stiskněte tlačítko On/Off, spustí se režim masáže nebo sání s jedním čerpadlem v režimu, který jste použili naposledy.
• Stiskněte tlačítko On/Off podruhé, spustí se dvojitá masáž nebo režim sání v režimu, který jste použili naposledy.
• Režimy masáže/sání lze změnit stisknutím tlačítek +/-.
• Při použití jedné pumpy existují 4 různé úrovně masáže a 6 různých úrovní režimů sání; při použití dvojitého čerpadla jsou k dispozici další 4 různé úrovně masáže a 6 různých úrovní sacích režimů, celkem až 20 úrovní.
• Po 30 minutách provozu se automaticky vypne.
• Mamajoo Electronic USB Double Breast Pump, ukládá do paměti poslední kroky, které jste provedli pomocí své inteligentní mikroprocesorové technologie. Při příštím použití se odsávačka mateřského mléka spustí v režimu jednoho sání a na poslední úrovni, kterou jste použili.
• Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách, umožňuje vám odsávat mléko přímo do nádobky na mateřské mléko, která je součástí balení a která se snadno přemění na kojeneckou láhev, takže můžete své dítě krmit přímo, aniž byste museli přenášet mléko do jiné láhve.

Sada silikonových chráničů bradavek
Mamajoo chrániče bradavek jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího silikonu bez BPA, který chrání bolavé nebo popraskané bradavky během kojení a pomáhá matkám pokračovat v kojení v tomto citlivém období.
Chrániče bradavek Mamajoo jsou speciálně navrženy s takovým tvarem, aby se miminka mohla více dotýkat prsou matky, aby cítila její pokožku.
Kolem oblasti úst jsou také hrubé tečky speciálně navržené, aby se dítě ještě více cítilo na prsu.
Sada chráničů bradavek Mamajoo vyrobená z tenkého, měkkého, průsvitného silikonu bez chuti a zápachu je dodávána v balení po 2 kusech.

Ultra absorpční prsní vložky
Jednorázové ultraabsorpční prsní vložky Mamajoo pomáhají předcházet navlhnutí oblečení a vzniku skvrn z úniku mateřského mléka a zároveň umožňují matčiným citlivým bradavkám zůstat hygienické. Ultraabsorpční gelové prsní vložky Mamajoo, které svou šířkou 13 cm a vysokou absorpční kapacitou 100 ml zajišťují maximální suchost, předčí mnohé prsní vložky, jsou nejideálnější pro použití ve dne i v noci. Díky technologii jednosměrné absorpce vlhkosti pro úplné sucho mají jedinečnou 4vrstvou strukturu s nepropustnou zadní vrstvou.
• ULTRA savá, měkká, prodyšná vrchní vrstva - udržuje prsa vždy v suchu
• ULTRA absorpční polstrovaná vrstva - poskytuje extra absorpci, sucho a pohodlí
• ULTRA absorpční vrstva s gelem – zabraňuje prosakování a špinění
• ULTRA prodyšná vnější vrstva – pomáhá hojit bolavé nebo popraskané bradavky

 

Manuál v elektronické podobě naleznete v Souvisejících souborech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsávačky Mléka
Záruka: 2 roky