SLEVA 5 % NAVÍC PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY :)

Mamajoo Odsávačka mateřského mléka USB elektrická - Single

Neohodnoceno
Značka: MAMAJOO

Elektronická odsávačka mateřského mléka Mamajoo USB je stejně účinná jako nemocniční odsávačky mateřského mléka a nabízí tiché, snadné a rychlé odsávání mléka. Podle přirozeného vzoru kojení začne pracovat v masážním režimu pro stimulaci reflexu spouštění mléka, když se spustí tok mléka, zvolí se režim sání. Pro co nejpohodlnější sací výkon a rytmus můžete snadno upravit pomocí tlačítek +/-.

Nabízí 4 masážní a 6 možností odsávání. Požadované režimy masáže a sání máte na dosah ruky a při přepínání na různé režimy nemusíte odsávačku z prsu sundavat. Matky, které mají problémy s citlivými nebo bolavými bradavkami, mohou také odsávat mléko v masážním režimu. Lze nabíjet přes PC, powerbanku nebo autozapalovač.

Dostupnost Skladem
Kód: 1678
1 699 Kč –15 % 1 444,15 Kč 1 193,51 Kč bez DPH
Mamajoo Odsávačka mateřského mléka USB elektrická - Single
Neohodnoceno
Značka: MAMAJOO
MMJ2841 1
Akce
1 699 Kč –15 %

Obsah balení:

1 x elektronická USB jednomotorová odsávačka mateřského mléka
1 x Milk Expression Kit se silikonovou komfortní hlavicí
1 x vakuová vzduchová trubice
1 x Lahvičku na mléko 150 ml
1 x Gold Bottle Feeder Body 250 ml
1 x silikonový dudlík na láhev (S), těsnící kroužek a víčko
1 x těsnící kroužek na láhev
1 x těsnící disk pro skladování mateřského mléka
1x vyrovnávací vložka
1 x Hygienické víčko Milk Expression Kit
1 x USB a AC/DC adaptér

Stiskněte jednou tlačítko On/Off, spustí se masážní režim. Proces lze sledovat pomocí LED. Díky pokročilé mikroprocesorové technologii se po 30 minutách automaticky vypne a uloží poslední použitá nastavení.

Mateřské mléko lze odsát do mamajoo Storage Container, doma, v práci nebo na výletech. Úložnou nádobu lze přeměnit na kojeneckou láhev pro přímé krmení dítěte. Pokud dáváte přednost, může být skladovací nádoba utěsněna pomocí mamajoo Sealing Disc pro uchování mateřského mléka v mrazáku nebo lednici.

Všechny produkty mamajoo jsou vyráběny s ohledem na zdraví dětí v popředí v našem výrobním závodě s certifikací ISO 9001; 2015 na špičkové technologie s použitím surovin nejvyšší kvality bez BPA a bez ftalátů a splňují normy EU.

Čištění a údržba:
Jednotka motoru čerpadla mamajoo by se měla čistit pouze vlhkým hadříkem. K čištění těchto výrobků nepoužívejte abrazivní, lešticí nebo antibakteriální čisticí prostředky. Mechanické části pumpy mamajoo a zásobníky na mateřské mléko jsou vhodné do myčky nádobí a lze je po umytí sterilizovat vyvařením v horké vodě po dobu 5 minut nebo pomocí sterilizátoru mamajoo. Pravidelně kontrolujte, zda jsou připojení vzduchových hadic správně provedena a membrána není poškozena.

Technické parametry:

  • V souladu s normami EU: CE, EN 55014, EN 61000 a EN 14350
  • Napájení: Vstup: 100-240V ~ 5o/60Hz, Výstup: 5-6V 1A DC
  • Délka sání: 0-30 minut
  • Hmotnost: 0,150 kg

Manuál v elektronické podobě naleznete v Souvisejících souborech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsávačky Mléka
Záruka: 2 roky