SLEVA 5 % NAVÍC PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY :)

Mamajoo 5v1 Sterilizátor & Sušička

Neohodnoceno
Značka: MAMAJOO

Parní sterilizátor a sušička Mamajoo s 5 funkcemi.


Sterilizátor, sušička, parní hrnec, ohřívač potravin a ohřívač mléka; 5v1!

Parní sterilizátor a sušička Mamajoo poskytuje praktické řešení pro různé potřeby s jediným produktem a zároveň poskytuje hygienu potřebnou pro zdraví vašeho dítěte tím nejlepším možným způsobem.

Parní sterilizátor a sušička Mamajoo poskytuje rychlou a úplnou likvidaci bakterií nepřetržitou sterilizací párou při vysoké teplotě. Díky svému ergonomickému, odnímatelnému designu a kompaktnímu tělu poskytuje snadné použití a přepravu doma i na cestách. Má kapacitu 6 lahví a má samostatnou polici pro drobné doplňky ke krmení, nebo dudlíky. Po dokončení sterilizačního procesu (po 9 minutách) se automaticky přepne na proces sušení (možnosti 30 min. nebo 60 min.). Po dokončení procesu sušení 6x signalizuje a automaticky se vypne. S hrncem na vaření zeleniny můžete v páře připravit jakékoli jídlo, které chcete. Po dokončení procesu vaření 6x signalizuje a automaticky se vypne. Pomocí misky na jídlo můžete ohřát jakékoli jídlo, které chcete. Po dokončení procesu ohřevu jídla 6x signalizuje a automaticky se vypne. Pomocí izolační police můžete ohřívat mléko. Po dokončení procesu ohřevu mléka 6x signalizuje a automaticky se vypne. Výrobek využívá pokročilou technologii mikroprocesorového řízení a proces lze snadno sledovat na LCD obrazovce na topné základně.

Dostupnost Skladem
Kód: 1675
3 699 Kč 3 057,02 Kč bez DPH
Mamajoo 5v1 Sterilizátor & Sušička
Neohodnoceno
Značka: MAMAJOO
  • Všechny produkty Mamajoo jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které neobsahují BPA ani ftaláty, v našich nejmodernějších výrobních zařízeních certifikovaných podle ISO 9001;2015, přičemž zdraví dítěte je na prvním místě.
  • 5-funkční sterilizátor Mamajoo byl testován ExpertenTesten, německým nezávislým odborným testovacím centrem, a byl vybrán jako „Nejlepší produkt“ tím, že získal nejlepší skóre ve srovnání se svými konkurenty.

Obsah balení:

1 x Mamajoo 5funkční parní sterilizátor a sušička
1 x stojan na lahve
1 x stojan na dudlík
1x  kleště
1 x základna ohřívače, hlavní tělo a kryt
1 x miska, kryt na misku, miska na vaření zeleniny
1 x izolační stojan, izolační kryt, horní izolační kryt

Technické parametry:

  • Výkon: 220V – 50Hz, 400W
  • Teplota: 0-100 °C
  • Pracovní doba: 9 / 30 / 60 minut
  • Hmotnost: 1,9 Kg
  • Kompatibilní evropská norma: CE – TS EN 60335, TS EN 55014
  • Rozměry produktu: 26,5 x 26 x 37,5 cm

Manuál v elektronické podobě naleznete v Souvisejících souborech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sterilizátory & Ohřívače & Sušičky
Záruka: 2 roky