SLEVA 5 % NAVÍC PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY :)

Mamajoo 3v1 Sterilizátor a ohřívač jídla

Neohodnoceno
Značka: MAMAJOO

Parní sterilizátor Mamajoo 3v1 má funkce sterilizace, ohřívání jídla, ohřívání mléka a také umí rychle sterilizovat láhve a dudlíky.

Parní sterilizátor 3v1 Mamajoo nabízí praktické řešení pro různé potřeby v jednom produktu a zároveň poskytuje dětem tu nejlepší hygienu. Díky ergonomickému, kompaktnímu a odnímatelnému tělu se snadno přenáší a používá doma i na cestách.

Dostupnost Skladem
Kód: 1677
2 249 Kč 1 858,68 Kč bez DPH
Mamajoo 3v1 Sterilizátor a ohřívač jídla
Neohodnoceno
Značka: MAMAJOO

Obsah balení:

1 x parní sterilizátor a tepelná základna
1x horní část těla
1 x víko
1 x spodní část těla

Parní sterilizátor mamajoo 3v1 vám pomůže připravit dětské mléko nebo jídlo při vhodné teplotě. Má dotykový ovládací panel, na kterém lze snadno sledovat procesy a znaky pomocí LCD obrazovky. Digitální obrazovka se snadno používá, protože zobrazuje vnitřní teplotu během ohřívání dětské stravy nebo mléka a na konci procesu se teplota stabilizuje.

Inteligentní stabilní teplota

 • Dokáže stabilizovat teplotu vody až na 24 hodin, takže teplá voda je vždy k dispozici pro použití.

Bezúrovňový termostat

 • Ohřívá mléko, vodu a doplňky na teplotu 37-75 °C v závislosti na sezónních podmínkách.

Citlivá regulace teploty

 • Pomocí tlačítek [+] nebo [-] můžete upravit teplotu v režimu „Zahřívání“. Citlivost nastavení teploty byla nastavena na ±1°C, zejména proto, aby si mateřské mléko zachovalo své živiny pomalým ohřevem.

Funkce parního sterilizátoru

 • Nalijte 100 ml vody na teplejší základnu, vložte předměty, které chcete sterilizovat do koše dnem vzhůru a zavřete víko. Stiskněte tlačítko On/Off a proces se spustí po výběru funkce „Sterilizace“ na dotykové obrazovce. Když zařízení dosáhne 100 °C, proces sterilizace trvá 9-12 minut a po dokončení se produkt automaticky přepne do pohotovostního režimu. Stabilní vysokoteplotní parní sterilizace rychle odstraňuje škodlivé bakterie.
 • Ke sterilizaci pojme 4 standardní nebo 3 lahve s širokým hrdlem a malé předměty pro krmení / kojení.

Funkce rychlého ohřevu

 • Na tepelnou základnu nalijte tolik vody, kolik chcete ohřát, umístěte láhev nebo nádobu na jídlo na koš a zavřete víko. Stiskněte tlačítko On/Off a proces se spustí po výběru funkce „Fast Warmer“ na dotykové obrazovce. V závislosti na teplotě použité vody bude trvat přibližně 6 minut, než zařízení dosáhne 40 °C, zazní 3 signály a automaticky se přepne do režimu trvalého uchování tepla. V režimu rychlého ohřevu nelze upravit teplotu. V režimu nepřetržitého uchování tepla bude produkt udržovat stabilní teplotu automatickým spuštěním / zastavením ohřevu, jakmile klesne o 1 °C pod 40 °C.

Funkce zahřívání

 • Na tepelnou základnu nalijte tolik vody, kolik chcete ohřát, umístěte láhev nebo nádobu na jídlo na koš a zavřete víko. Stiskněte tlačítko On/Off a proces se spustí po výběru funkce „Warmer“ na dotykové obrazovce. Teplotu lze upravit stisknutím „+“ pro zvýšení nebo „-“ pro snížení. Teplotní rozsah je mezi 37-75°C.
 • Během ohřívání mléka, v závislosti na teplotě vody uvnitř, může trvat 5-10 minut, než zařízení dosáhne 40℃ a po signálu se automaticky přepne do režimu trvalého uchování tepla. V režimu nepřetržitého uchování tepla bude produkt udržovat stabilní teplotu automatickým spuštěním / zastavením ohřevu, jakmile klesne o 1 °C pod 40 °C.
 • Během ohřívání dětské stravy se zařízení přepne do režimu trvalého uchování tepla, jakmile dosáhne 70 °C. V režimu nepřetržitého uchování tepla bude produkt udržovat stabilní teplotu automatickým spuštěním / zastavením ohřevu, jakmile klesne o 1 °C pod 40 °C.

Technické parametry:

 • Výkon: 220V, 50 Hz, 600W
 • Teplota: 0 - 100 °C
 • Délka operace: 5-12 minut
 • Hmotnost: 1 020 kg
 • V souladu s normami EU: EN 60335 / EN 62233 / EN 55014 / EN61000
 • Od: 0+ měsíců
 • Záruka: 2 roky

Čištění a údržba:

Ovládací panel, hlavní tělo a elektrické části by se měly čistit pouze suchým hadříkem a nikdy by neměly přijít do styku s vodou. K čištění produktu nepoužívejte abrazivní prostředky, leštidla ani antibakteriální prostředky. Pro vyčištění případného vodního kamene nalijte do přístroje 90 ml vody a přidejte 10 g (1 čajovou lžičku) odvápňovacího prášku mamajoo. Zvolte funkci „Sterilizér“, nechte 2-3 minuty působit bez zakrytí víka a vypněte zařízení. Vylijte vodu ze zařízení, ujistěte se, že voda neuniká do oblasti ventilátoru a vysušte produkt. Abyste se ujistili, že zařízení funguje efektivně, pravidelně jej čistěte odvápňovacím práškem mamajoo.

 

Manuál v elektronické podobě naleznete v Souvisejících souborech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sterilizátory & Ohřívače & Sušičky
Záruka: 2 roky