SLEVA 5 % NAVÍC PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY :)

Klip na dudlík - Růžová liška

Neohodnoceno
Značka: K&K BABY

Hravé a pestré klipy na dudlíky ze 100% potravinářského silikonu slouží k připevnění dudlíku k oblečení, kočárku, apod. Zabraňují jeho ztrátě či znečištění a podporují správný psychomotorický vývoj vašeho dítěte.  Délka klipu je cca 22 cm.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Kód: 1376
355 Kč 293,39 Kč bez DPH
Klip na dudlík - Růžová liška
Neohodnoceno
Značka: K&K BABY
c
Česká výroba

Zkombinujte klip na dudlík s kousátkem do ručičky nebo kousátkem na klipu, které jsou certifikované jako hračky pro dítě do 3 let. Uleví bolavým zoubkům a dásním a dokonale vaše dítko zabaví.

Naše dětské klipy K&K baby jsou tou nejlepší a nejbezpečnější volbou pro vaše miminko. Vyrábíme je ručně v České republice, s tou největší láskou a pečlivostí.

  • Klip na dudlík je vhodný pro děti od 0 až do 3 let.
  • Originální klip na dudlík je vyroben ze 100% potravinářského silikonu. Je tak bezpečný, hypoalergenní a antimikrobiální.
  • Použité materiály neobsahují ftaláty, BPA, těžké kovy, PVC nebo latex. 
  • Produkt je zdravotně nezávadný, certifikovaný v ČR a splňuje normy EU.
  • Baleno v krásném papírovém kartonu. 
  • Klip na dudlík je skvělý tip na dárek pro nastávající maminku, k narození miminka nebo ke křtinám.

Jak se o klip správně starat: Péče o klip na dudlík je velice snadná a rychlá. Silikonový klip jednoduše ručně omyjte teplou vodou, případně s kapkou přípravku na mytí dětských lahví, a nechte důkladně vyschnout. Klipy na dudlíky nesterilizujte, nepoužívejte čistící ani dezinfekční prostředky. Dlouhodobě nenamáčejte kovové části výrobku, hrozí jejich zrezivění.

UPOZORNĚNÍ: Klip na dudlík neslouží jako hračka nebo kousátko. Nikdy výrobek sami neprodlužujte, nepřipevňujte ke šňůrkám, stuhám nebo volným částem oděvu. Dítě by se mohlo uškrtit! Před každým použitím pečlivě zkontrolujte celý klip. Pokud zjistíte jakékoliv poškození, přestaňte jej používat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dudlíky & Klipy
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…